• Bizi Arayın:
  • (312) 441-0-123

E-FATURA / E-ARŞİV ENTEGRASYONU

E-Fatura sistemine kolayca geçiş yapın
efatura programı
Başvuru ve kurulum gibi detaylarla uğraşmadan bizimle zahmetsizce E-Fatura'ya geçiş yapabilir, ön muhasebe programımız üzerinden e-faturalarınızı hemen gönderip almaya başlayabilirsiniz.E-FATURA / E-ARŞİV ENTEGRASYONU

muhasebe yazılımı
E-Fatura / E-Arşiv Entegrasyonu

Bilindiği üzere pekçok işletme için E-Fatura artık bir zorunluluk, yakında tüm işletmeler için de böyle olacak. Ancak zorunlu olmasının ötesinde işletmelere pekçok açıdan avantajlar da sağlamaktadır. Öncelikle herşeyin dijitalleştiği bir dünyada faturaların da elektronik ortamda gönderilip alınması kaçınılmazdır.


Bizler mevcut ön muhasebe programımızın entegrasyonu ile E-Fatura'ya geçişi sağlamaktayız. Böylece hem carilerinizi, stoklarını, gelir ve giderlerinizi, kar/zarar vs raporlarınızı takip ederken aynı zamanda düzenlediğiniz faturaları tek tuşla E-Fatura veya E-Arşiv olarak gönderebilir aynı zamanda tarafınıza gönderilen E-Faturaları alabilirsiniz.

– Kolay başvuru süreci

Bizlerin danışmanlığı ve desteği ile E-Mühür ve entegrasyon başvurularınızı zahmetsizce tamamlayabilir, zaman kaybetmeden E-Faturaya geçiş yapmış olursunuz.


– Kurulum ve eğitim

Hem E-Mühür hem program ve entegrasyon modülü bilgisayarınıza kurularak bunların kullanımı ile ilgili gerekli eğitim tarafımızdan ücretsiz olarak verilir. Böylece sizler de hemen E-Fatura gönderip almaya başlayabilirsiniz.


– Entegrasyon Avantajları

Bu sadece bir e-fatura gönderip alma uygulaması değildir, ön muhasebe programı ile entegre bir uygulama olduğu için carilerinizi, stoklarınızı kaydedip, ödemelerinizi, tahsilatlarınızı, kar/zarar analizlerinizi takip edebileceğiniz, bunlarla ilgili sayısız rapor alabileceğiniz komple bir ön muhasebe sistemidir.


– E-Dönüşüm Avantajları

E-Fatura sistemine geçmenin öncelikle avantajı fatura basmak, bunları dosyalarda arşivlemek, müşterilere postalamak vs angarya süreçlerden ve maliyetlerden kurtulmuş olursunuz. Bunun dışında faturalarınızı düzenleyip müşterilerinize anında elektronik ortamda ilettiğiniz için hem bunların takibiyle uğraşmazsınız hem de tahsilatlarınızı hızlandırmış olursunuz.


anydesk logo
AnyDesk

Uzak Masaüstü Programı

teamviewer logo
Teamviewer

Uzak Masaüstü Programı

alpemix logo
Alpemix

Uzak Masaüstü Programı

info@sonat-bilisim.com


Demo ve fiyat teklifi talepleriniz için aşağıdaki iletişim formumuzdan başvurabilirsiniz.


İletişim Formu