• Bizi Arayın:
  • (312) 441-0-123

HAKKIMIZDA

hakkımızda
Satış, eğitim ve teknik desteğini sunduğumuz Flap yazılım ürünleri ile ticarette sizde günlük işlerinizi kolaylatırıp, şirketinizi büyütmeye daha fazla vakit ayırın.KISACA BİZ

muhasebe yazılımları
Her sektörden her ölçekteki firmalar için onların işlerini hızlandıran ve kolaylaştıran yazılım çözümleri sunuyoruz.

Firmamız Flap Yazılımın bir bayisi olarak Ankara ve Bodrum / Muğla'da hizmet vermektedir. Satışını yaptığımız yazılımları üreten Flap Yazılım firması ise sektörde 11 yıldır güçlü AR-GE çalışmaları, geniş bayi ağı, kaliteli hizmet anlayışı ile sektörde önemli bir firmadır. Böyle güçlü bir markanın çatısı altında, onların sağladığı sürekli ve mükemmel destek, aynı zamanda ürettikleri kaliteli yazılımlarla bizler de müşterilerimize çok daha iyi çözümler ve servis sunabilmekteyiz.

Bizler, Flap Yazılımın ürettiği Ön Muhasebe Programı, Restoran Adisyon Programı, Market Mağaza Programı, Teknik Servis Programı ve bunlara ait modüllerin satış, kurulum, eğitim ve satış sonrası teknik desteğini sunmaktayız. Bu yazılım çözümleri için gerekli donanımların (Pos bilgisayarlar, Fiş yazıcılar, barkod okuyucular vb) satış ve kurulumlarını da yaparak anahtar teslim çözümler de sunmaktayız.

Kaliteli ürün ve hizmetlerimiz hakkında daha detaylı bilgi almak ve ücretsiz denemek için hemen demo talep edebilir, programlarımızı yakından inceleyerek, işlerinizi ne kadar kolaylaştırdığını bizzat görebilirsiniz.

1700+ MUTLU MÜŞTERİ


Türkiye genelinde 11 yıldır yazılım üreten Flap Yazılım, 1700'den fazla mutlu müşterisine hizmet vermektedir.


YAZILIM ÇÖZÜMLERİMİZ

10 yılı aşkın süredir yazılım üreten Flap Yazılım ürünleri ile tüm işletmelere uygun çözümler sunuyoruz.
muhasebe programı
ÖN MUHASEBE PROGRAMI

Geniş modül seçenekleri, anlaşılır ve kolay arayüzü sayesinde ideal bir muhasebe programıdır. Ayrıca E-fatura sistemine kolayca geçiş yapabilirsiniz.


Detaylı Bilgi  

cafe restoran adisyon programı
RESTORAN ADİSYON PROGRAMI

Cafe, Restoranlarda adisyonlarınızı, stok ve satışlarınızı, paket servislerinizi kolayca takip edebilirsiniz. Yemek Sepeti modülü ekleyebilirsiniz.


Detaylı Bilgi  

market hızlı satış programı
MAĞAZA MARKET PROGRAMI

Barkodlu satış yapan her ölçekteki mağaza, market, benzinlik ve kantinlerde günlük satış ve stoklarınız kolay rapor seçenekleri ile kontrolünüz altında.


Detaylı Bilgi  

online muhasebe programı
ONLINE ÇÖZÜMLERİMİZ

Ön muhasebede yapmış olduğunuz işlemlerin takibini web browser üzerinden takip edebilir, raporlarını alabilirsiniz.


Detaylı Bilgi  
teknik servis programı
TEKNİK SERVİS PROGRAMI

Teknik servisinizde müşteri randevularınızı oluşturabilir ve takip edebilir, carilerinizi, stoklarınızı ve tüm süreçlerinizi kolayca kontrol edebilirsiniz.


Detaylı Bilgi  
efatura programı
E-FATURA / E-ARŞİV

Pek yakında tüm işletmeler için artık zorunlu hale gelecek E-Fatura sistemine bizimle kolayca geçiş yapabilir, avantajlarımızdan faydalanabilirsiniz.


Detaylı Bilgi  
anydesk logo
AnyDesk

Uzak Masaüstü Programı

teamviewer logo
Teamviewer

Uzak Masaüstü Programı

alpemix logo
Alpemix

Uzak Masaüstü Programı

info@sonat-bilisim.com


Demo ve fiyat teklifi talepleriniz için aşağıdaki iletişim formumuzdan başvurabilirsiniz.


İletişim Formu