• Bizi Arayın:
  • (312) 441-0-123

MAĞAZA MARKET PROGRAMI

Stoklarınız ve kasanız kontrol altında
market programı
Flap Yazılım Mağaza Market Programı stoklarınızı kolay takip edebileceğiniz, barkodlu veya barkodsuz ürünlerinizin hızlı bir şekilde satışını yapabileceğiniz ideal bir programdır.MAĞAZA MARKET PROGRAMI

hızlı satış programı

Flap

Mağaza Market Programı

Market Mağaza Programımız, diğer bir adla hızlı satış programımız, barkodlu veya barkodsuz ürünlerinizin satışını kolayca yapabileceğiniz bir programdır. Program ile stoklarınızı takip ederken, cironuzu, karınızı, satış istatistiklerinizi görebilir, günsonu raporu alabilirsiniz.


Aşağıda mevcut hazır paketlerimizden birini tercih edebilir yada bunlara istediğiniz modül/modülleri ekleyerek sizin için en uygun sistemi kurabilirsiniz.

– Dokunmatik Ekran Desteği

Programımız masaüstü, dizüstü ve tüm dokunmatik pos bilgisayarlar ile tam uyumludur. Dokunmatik ekranlı bilgisayarlar ile daha kolay ve çok daha hızlı satış yapabilirsiniz.


– Barkodlu/Barkodsuz Satış

Barkodlu ürünleri okutarak satışını kolayca yapabildiğiniz gibi barkodsuz ürünleri de ekrana ekleyerek (ürün resmi eklenebilir) dokunmatik ekran ile hızlıca seçebilirsiniz.


– İndirim/İptal/İade

Satış yaparken, hızlıca indirim yada ikram yapabilir, ürün iptal edebilir, iade alabilirsiniz. Gerektiğinde müşteriyi beklemeye alıp ürünleri sepete atabilir ve tekrar geri alabilirsiniz.


– Ön Ödemeli Müşteri Kartı

Okul, kantin, havuz vs. gibi yerlerde müşteriler için ön ödemeli kart hazırlayabilir, önceden tahsil ettiğiniz tutarı bu kartlara yükleyebilir, böylece para alıp vermeden sadece kart okutarak hızla satış yapabilirsiniz.


– Terazi Entegrasyonu

Terazi entegrasyonu ile tartı gerektiren ürünler, tartıldığı anda ağırlık ve tutar bilgileri satış ekranına anında aktarılarak kolayca satışı gerçekleştirilir.


Not: Market Hızlı Satış Programı fiyatları ve kampanyalarımızı görmek için bizi hemen arayabilir veya mesaj gönderebilirsiniz.

anydesk logo
AnyDesk

Uzak Masaüstü Programı

teamviewer logo
Teamviewer

Uzak Masaüstü Programı

alpemix logo
Alpemix

Uzak Masaüstü Programı

info@sonat-bilisim.com


Demo ve fiyat teklifi talepleriniz için aşağıdaki iletişim formumuzdan başvurabilirsiniz.


İletişim Formu