• Bizi Arayın:
  • (312) 441-0-123

ÖN MUHASEBE PROGRAMI

Geniş modül seçenekleri ile aradığınız herşey tek programda
muhasebe programı
Flap Yazılım Ön Muhasebe Programı kolay arayüzü, geniş modül ve raporlama seçenekleri sayesinde her ölçekteki işletme için idealdir.ÖN MUHASEBE PROGRAMI

muhasebe programı

Flap

Ön Muhasebe Programı

İster küçük ister büyük her ölçekteki işletme için ideal ve kolay, anlaşılır arayüze sahip muhasebe programımız ile tüm müşterilerinizin alacak ve borçlarını anında görebilir, ekstre alabilir ve bunu tek tuşla gönderebilirsiniz, stoklarınızı takip edebilir, gelir ve giderlerinizi her an kontrol edebilirsiniz. Kolayca fatura kesebilirsiniz.


Aşağıda mevcut hazır paketlerimizden birini tercih edebilir yada bunlara istediğiniz modül/modülleri ekleyerek sizin için en uygun sistemi kurabilirsiniz. Seçtiğiniz bu paketler ile ister hemen yada daha sonra kolayca e-faturaya geçiş yapabilir, böylece tüm işlemlerinizi tek yerden takip edebilirsiniz.

– Geniş Modül seçenekleri

Muhasebe programımızda kullanabileceğiniz çeşitli modüller vardır, işletmenizin ihtiyacına göre bu modülleri sisteminize ekleyerek tüm işlemleri tek program ile çözebilirsiniz.


– Kolay Kullanım

Hem kolay anlaşılır arayüzü sayesinde hem de programımızda bulunan tek tuşla pekçok şeyi kolayca yapabildiğiniz özel fonksiyonlar sayesinde hatasız ve hızlıca işlerinizi halledebilirsiniz.


– Hızlı Raporlama

Program carileriniz, stoklarınız, gelir ve giderleriniz, kar/zarar durumunuz vs. daha birçok konuda size hazır rapor seçenekleri sunar, bu sayede pekçok verisel veya grafiksel rapora saniyeler içinde kolayca erişebilirsiniz.


– Patron Ekranı

Şirket sahipleri veya yöneticileri kendi cep telefonları veya mobil cihazları üzerinden de şirket dışındayken buradaki verilere kolayca ulaşabilirler, böylece şirketlerindeki çalışmaları uzaktan da takip edebilirler.


– E-Fatura Entegrasyonu

Bilindiği üzere pekçok işletme için E-Fatura artık bir zorunluluk, yakında tüm işletmeler için de böyle olacak. Programımız ile E-Faturaya kolayca geçiş yapabilirsiniz.

anydesk logo
AnyDesk

Uzak Masaüstü Programı

teamviewer logo
Teamviewer

Uzak Masaüstü Programı

alpemix logo
Alpemix

Uzak Masaüstü Programı

info@sonat-bilisim.com


Demo ve fiyat teklifi talepleriniz için aşağıdaki iletişim formumuzdan başvurabilirsiniz.


İletişim Formu