• Bizi Arayın:
  • (312) 441-0-123

ONLİNE ÇÖZÜMLER

Heryerde kontrol sağlayın
Online muhasebe
Flap Ön muhasebe Programında yapmış olduğunuz işlemlerin takibini nerede olursanız olun web browser üzerinden yapabilir, raporlarını alabilirsiniz.ONLİNE ÇÖZÜMLER


Flap

Online Ön Muhasebe

Hergün biraz daha dijitalleşen iş dünyasında daha esnek çalışma koşullarına uyum sağlamak zorunda olduğumuz bir gerçektir. Home Ofis veya mobil çalışmaların yaygınlaştığı günümüzde sizde online çözümlerimizle ofis dışında da muhasebe verilerinize ve raporlarınıza kolayca ulaşabilirsiniz.


– Online Cari

Bulunduğunuz her yerden mobil cihazlarınızdan Cari tahsilatınızı / ödemenizi yapabilir, Cari kartınızdaki detay bilgileri (telefon, Adres vb), Bakiyeleri, İskonto oranlarını ve Cari hareketlerini görebilrsiniz.


– Online Kasa

Bulunduğunuz her yerden mobil cihazlarınızdan kasa verilerinize ulaşabilir, kasa hareketlerini anında görebilrsiniz.


– Online Teklif

Bulunduğunuz her yerden ,internete girilebilen her cihazdan(cep telefonu,android,windows,ios) Web üzerinden Tekliflerinizi kaydedebilir daha önceden kaydedilmiş olan tekliflerinizi açıp düzenleyebilir teklif listesi dökümü alabilir.Kendi dizaynınıza göre teklif yazdırabilirsiniz.


– Online Sipariş

Bulunduğunuz her yerden ,internete girilebilen her cihazdan(cep telefonu,android,windows,ios) Web üzerinden Siparişlerinizi kaydedebilir daha önceden kaydedilmiş olan siparişlerinizi açıp düzenleyebilir sipariş listesi dökümü alabilir.Kendi dizaynınıza göre yazdırabilirsiniz.


anydesk logo
AnyDesk

Uzak Masaüstü Programı

teamviewer logo
Teamviewer

Uzak Masaüstü Programı

alpemix logo
Alpemix

Uzak Masaüstü Programı

info@sonat-bilisim.com


Demo ve fiyat teklifi talepleriniz için aşağıdaki iletişim formumuzdan başvurabilirsiniz.


İletişim Formu