• Bizi Arayın:
  • (312) 441-0-123

TEKNİK SERVİS PROGRAMI

Müşteri randevularınızı, servis süreçlerinizi kolayca takip edin
teknik servis programı
Flap Teknik Servis Programı ile müşteri randevuları oluşturup takip edebilir, servise gelen tüm ürün ve verdiğiniz hizmetler için fişler düzenleyebilir, tüm süreçleri takip edebilirsiniz.TEKNİK SERVİS PROGRAMI

teknik servis programı

Flap

Teknik Servis Programı

Tüm teknik servis hizmeti sunan işletmelerin olmazsa olmaz yardımcısıdır. Programımız ile servise gelmeden önce müşteri randevuları oluşturup takip edebilir, servise getirilen tüm ürünlerin detaylı bilgilerini kaydedip servis fişi düzenleyebilir, servis fişlerini tek tek veya toplu olarak irsaliye ve faturaya aktarabilirsiniz.


Aşağıda mevcut hazır paketlerimizden birini tercih edebilir yada bunlara istediğiniz modül/modülleri ekleyerek sizin için en uygun sistemi kurabilirsiniz. Seçtiğiniz bu paketler ile ister hemen yada daha sonra kolayca e-faturaya geçiş yapabilir, böylece tüm işlemlerinizi tek yerden takip edebilirsiniz.

– Servis Randevu Kaydı

Servis randevu kaydıyla müşterileriniz için kolayca randevular oluşturabilir, tarih, garanti durumu, ürün içeriği gibi detayları sorgulayabilir, randevu uyarılarından faydalanabilirsiniz. Personel atayabilirsiniz.


– Servis Fişi

Müşterilerinizin servisinize getirdikleri tüm ürünler veya verdiğiniz tüm hizmetler için servis fişi oluşturabilir, Servis fişlerinde teslim eden, teslim alan, teslim saati, ürün bilgileri, bildirilen arızalar ve yapılan işlemleri kaydedebilirsiniz.


– Raporlama

Teknik Servis Programı ile hem bakım çizelgelerine bağlı dönemsel olarak tekrarlayan servis faaliyetlerini, hem de önceden planlanmamış, müşteri servis çağrılarına dayalı olan tek seferlik servis emirlerinin takibini ve raporlamasını yapabilirsiniz.


– Hatırlatma Sistemi

Müşterileriniz için oluşturduğunuz randevuları ve Servis bakım sözleşmesi düzenleyerek takip ettiğiniz ürünler için bakım tarihi uyarılarından faydalanabilirsiniz.


– E-Fatura Entegrasyonu

Bilindiği üzere pekçok işletme için E-Fatura artık bir zorunluluk, yakında tüm işletmeler için de böyle olacak. Programımız ile E-Faturaya kolayca geçiş yapabilirsiniz.


Not: Teknik Servis Programı fiyatları ve kampanyalarımızı görmek için bizi hemen arayabilir veya mesaj gönderebilirsiniz.

anydesk logo
AnyDesk

Uzak Masaüstü Programı

teamviewer logo
Teamviewer

Uzak Masaüstü Programı

alpemix logo
Alpemix

Uzak Masaüstü Programı

info@sonat-bilisim.com


Demo ve fiyat teklifi talepleriniz için aşağıdaki iletişim formumuzdan başvurabilirsiniz.


İletişim Formu