Kolonyalı Mendil

ADİSYON PROGRAMI

adisyon programı

Flap Yazılım Adisyon Programı, en küçüğünden en büyüğüne kadar tüm restoran, cafe, bar, fast-food, pastane vb. işletmelerin çalışmalarını hızlandırıp kolaylaştıracak komple bir çözümdür.
Ücretsiz Demo

Adisyon Programı Özellikleri

 • Adisyon Programı ile istediğiniz sayıda oturma bölümü (kat 1, kat 2, .. teras, salon, bahçe vb.) ve masa oluşturabilir, bunları istediğiniz şekilde dizayn edebilirsiniz.
 • Tek tuşla açık masalarınızı görebilir, masalarda adisyon tutarını ve oturma süresini anlık izleyebilirsiniz.
 • Adisyon programında yine istediğiniz kadar yiyecek - içecek ana grupları (dönerler, pideler, sandviçler, tostlar, soğuk içecekler, sıcak içecekler, tatlılar gibi) açabilir, bu grupların altında istediğiniz sayıda ürün ekleyebilir ve bunların görsellerini kolayca dizayn edebilirsiniz. Bu oluşturduğunuz kolay menüler sayesinde çok hızlı işlem yapabilirsiniz.
 • Adisyon Programını Dokunmatik Ekranlı bilgisayar, masaüstü ya da dizüstü bilgisayarlarda tek yada çok kullanıcı olarak çalıştırabilirsiniz.
 • Tablet, telefon ve bilgisayarları sipariş ya da rapor almak için kullanabilirsiniz. ( Android, IOS, Windows işletim sistemleri ile tam uyumludur.)
 • Adisyon Programımızda mutfak, hesap ve paket fişi yazdırmak için butonlar mevcuttur. Bunlarla masada aldığınız siparişi anında tek tuşla mutfak yazıcısına gönderebilirsiniz. Yada ödeme için kasadaki fiş yazıcısına yazdırabilirsiniz. Yine paket servisiniz varsa bunun için paket fiş yazıcısına yönlendirebilir adisyonlarınızı daha kolay takip edebilirsiniz. Böylece özellikle büyük mekanlarda zamandan ciddi tasarruf edersiniz.
 • Ürüne özel standart açıklama tanımlayabilirsiniz. Az şekerli, Tuzsuz vb.
 • Adisyon Programı ile garsonlarınız sipariş esnasında hızlı açıklama yada veri girişi yaparak standart açıklamalar dışında özel açıklama girişi de yapabilirler. (Örneğin: 15 dk. sonra hazır olsun ya da kırmızı et az pişmiş olsun gibi.)
 • Garsonlarınız hesap alırken indirim yapabilir, bu indirimle ilgili açıklama girebilirler ( Örneğin, "Daimi Müşteri - Ahmet Bey" gibi ) Böylece hesapları kontrol ederken bu indirimleri ve nedenlerini kolayca görebilirsiniz. Ancak isterseniz yetkilendirme kısmından bu özelliği engelleyebilirsiniz.
 • Garsonlarınız Adisyon Programı ile yine ürün bazında ikram girebilir, bu ikramla ilgili açıklama ekleyebilirler. Böylece hesaplarınızı ve stoklarınızı kontrol ederken bunları daha rahat takip edebilirsiniz. Ancak isterseniz yetkilendirme kısmından bu özelliği engelleyebilirsiniz.
 • Flap Yazılım Adisyon Programında, daha etkili ve anlık stok takibi yapmak isteyen işletmeler için Üretim modülü mevcuttur. Bu modül ile sattığınız ürünlerinizin hangi maddelerin ne kadarından (gram, adet vs) oluştuğunu girebilirsiniz. Böylece siz bir ürün sattığınızda, o ürün için kullanılan malzeme stoklarınızdan anında düşecektir. Örneğin bir adet Kaşarlı Pide sattığınızda o pide için kullanılan kaşar peyniri ve un miktarı stoklarınızdan otomatik olarak düşecektir.
 • Program üzerinde anlık olarak stok ve sipariş takibi yapabilirsiniz.
 • Programımız ile masa aktarımı ve masa birleştirme yapabilirsiniz
 • Adisyon Programımız ile Alman usulü ödeme de denilen parçalı tahsilat yapabilirsiniz. Yani masadaki müşterilerin ödemelerini tek tek de alabilirsiniz.
 • Ödeme alırken kolay ve hızlı işlem yapabilmeniz için Nakit, Pos ve Veresiye seçenekleri mevcuttur. Ayrıca bunları bir arada kullanabileceğiniz Ödeme Al butonu bulunmaktadır. Buradan da bir kısmını nakit kalanını pos ile almak gibi farklı işlemleri çok hızlı ve pratik olarak yapabilirsiniz. Ayrıca otomatik paraüstü gösterme özelliği sayesinde hata yapmazsınız.
 • Adisyon Programımızda ayrıca Yemek Sepeti Entegrasyonu seçeneği mevcuttur. Bununla Yemek Sepeti sistemine dahil işletmeler çalışmalarını doğrudan tek program üzerinden takip ederek hem daha kolay çalışırlar hem de zamandan tasarruf ederler.
 • Ayrıca programımızda CALLER-ID modülü seçeneği vardır. Bununla özellikle paket servis çalışan işletmeler, arayan müşterileri doğrudan kaydettikleri isimleriyle görüp, o cari isminden işlemleri takip edebilirler. Bu da işletmenize hem daha profesyonel bir boyut kazandıracak hem de her seferinde isim adres almak gibi zaman kayıplarını sıfıra indirecek, teslimat hatalarını ortadan kaldıracaktır.
 • Adisyon Programımız kolay ve hızlı arayüzü, pek çok ayar seçeneği ile esnek tasarımı, en güncel teknolojilerle uyumlu modern yazılım alt yapısı ve geniş modül seçenekleri sayesinde ister küçük ister büyük tüm ölçeklerdeki cafe, restoran, bar, fast-food, kafeterya, pastane, yemekhane gibi işletmeler için ideal bir adisyon çözümüdür.
 • Online çözümlerimiz ile Adisyon Programımızı istediğiniz yerden kullanabilirsiniz. İster tatilde, ister seyahatte olun internete bağlanabildiğiniz her yerden tüm stoklarınızı, satışlarınızı ve kasanızı işletmenizdeymiş gibi anlık olarak takip edebilirsiniz.
 • Adisyon programımız, aşağıda göreceğiniz üç farklı paket seçeneği ile satılmaktadır. Bu paketlerden istediğinizi seçerek veya bunlara istediğiniz modülleri tek tek ekleyerek işletmeniz için en uygun kombinasyonu elde edebilirsiniz. Böylece ihtiyacınız olmayan modüllere fazla para ödemeden sizin için en uygun paketi satın alabilirsiniz.
 • Tüm programlarımız gibi Adisyon Programımız da ömür boyu lisans ile satılmaktadır. Yani programımıza bir kere para öder ömür boyu kullanırsınız. Kullanım süresince yayımlanan yeni güncellemeleri de ücretsiz olarak her zaman yükleyebilirsiz.

 

Adisyon Programı Raporlama Seçenekleri

 • Adisyon Programında Geniş raporlama seçenekleri sayesinde tüm satışlarınızı görmek istediğiniz tarih aralığını seçerek ister gün bazında isterseniz saat bazında kolayca izleyebilirsiniz.
 • Belli tarih aralığında tüm satışlarınızı ister ürün bazında ister masa bazında, hatta çalışan personel bazında raporlayabilirsiniz.
 • Böylece hangi gün ve saatlerde hangi ürünlerin / yemeklerin daha çok satıldığını tespit ederek o ürünler/yemekler için önceden hazırlık yapabilirsiniz
 • Bu kolay raporlamalar sayesinde personellerinizin performansını ölçebilirsiniz
 • Adisyon Programında ayrıca yine tüm iptal ve ikram işlemlerini istediğiniz tarih aralığında raporlayabilir, bunların açıklamalarını görebilirsiniz.
 • Flap Yazılım Restoran Adisyon Programında raporlamalar son derece kolay ve hızlıdır. Hem grafik hem rakamsal olduğu için çok pratik ve anlaşılırdır. Bu raporlar sayesinde işletmenizin tüm süreçlerini kolayca vakit harcamadan kontrol edebilir, değerli zamanınızı tasarruf ederek, gelirinizi artıracak konulara daha fazla vakit ayırabilirsiniz.

Adisyon Programı Modülleri

adisyon programıYemek Sepeti Entegrasyonu

Yemek sepeti entegrasyonu sayesinde siparişlerinizi Restoran Programımız üzerinden anında görebilirsiniz.

adisyon programıGarson PDA

Akıllı telefonunuzdan siparişlerinizi istediğiniz gibi yönetebilirsiniz.

adisyon programıPatron Raporları

Detaylı raporlama sayesinde istediğiniz her şeyi görebilirsiniz.

adisyon programıYazdırma Özelliği

Yazdırma özelliği sayesinde hem mutfağa hem de garsona sipariş çıktısı alabilirsiniz.