Kolonyalı Mendil

ONLINE MUHASEBE

online muhasebe programı

Flap Yazılım Online Çözümleri ile nerede olursanız olun internete girilebilen her cihazdan (cep telefonu, tablet, android, windows, ios) muhasebe işlemlerinizi anında ve kolayca gerçekleştirebilirsiniz.
Ücretsiz Demo

Online Ön Muhasebe Avantajları

  • Online çözümlerimiz ile muhasebe işlemlerinizi ofisinize bağlı kalmadan internete bağlanabildiğiniz her hangi bir yerden, her hangi bir cihazdan (cep telefonu, tablet, android, windows, ios) kolayca yapabilirsiniz. İster seyahatte ister tatilde yada toplantıda olun, anında istediğiniz verilere ulaşabilir yada istediğiniz kayıtları girebilir, istediğiniz raporları oluşturabilirsiniz.
  • Online çözümlerimiz ile dışarıda çalışan elemanlarınız ofise bağlı kalmadan carilerinizin bakiyelerini kolayca kontrol edebilir, buna göre doğru ve hızlı bir şekilde tahsilatlarını gerçekleştirebilirler.
  • Elemanlarınız yine dışardayken cep telefonu veya tabletinden kolayca depo stok miktarlarını görebilir ve istediği ürünlerin satışını buna göre gerçekleştirip bu satışı faturalaştırabilir ve tahsilatını (Nakit, Pos, banka) yapıp anında kayıt edebilirler. Sizler de bütün bu işlemleri online bir şekilde anlık olarak ofisinizde görürsünüz.
  • Online çözümlerimiz ile istediğiniz yerde tek tuşla Gün Sonu Raporu, Banka Hareket Raporu, Çek-Senet-Hareket Raporu gibi bir çok raporu online olarak görüp inceleyebilir böylece çalışmalarınızı hızlıca kontrol edebilirsiniz.
  • Online çözümlerimiz ile işlemler son derece güvenlidir. Sizin muhasebe programınız üzerinden online olarak çalışacak elemanlarınıza ayrı ayrı kullanıcı tanımları yapabilir ve bunlara istediğiniz şekilde yetkilendirme açabilir veya kısıtlamalar getirebilirsiniz.
  • Online çözümlerimiz ile kolaylığı, hızı, teknolojiyi yakalayın, işletmenize artı bir değer, güç katın. Ofisinize bağlı kalmayın, rakiplerinize fark atın.
  • Flap Online Çözümleri hakkında daha fazla bilgi almak için lütfen hemen demo isteyin.

Online Ön Muhasebe Özellikleri

online muhasebe programıOnline Cari

Cari tahsilatlarınızı, cari ödemelerinizi yapabilir, cari kartlarınızdaki detay bilgileri (telefon, adres bilgileri vs.) Bakiyeleri, cari hareketlerini anlık olarak görebilirsiniz.

online muhasebe programı ankaraOnline Kasa

İnternet erişimi olan herhangi bir cihaz ile Web üzerinden kasa hareketlerini görebilirsiniz.

muhasebe programı ankaraOnline Fatura

Alış faturalarınızı kaydedebilir, yaptığınız satışları hemen faturalaştırabilirsiniz. İstediğiniz tarih aralığında faturaları listeleyebilirsiniz.

muhasebe onlineOnline Sipariş

Web üzerinden siparişlerinizi kaydedebilir, daha önceden kaydedilmiş olan siparişlerinizi açıp düzenleyebilir yada sipariş listesi dökümü alabilirsiniz. Ayrıca bunları kendi dizaynınıza göre yazdırabilirsiniz.

muhasebe programıOnline Teklif

Web üzerinden tekliflerinizi kaydedebilir, daha önceden kaydedilmiş olan tekliflerinizi açıp düzenleyebilir yada teklif listesi dökümü alabilirsiniz. Ayrıca kendi dizaynınıza göre istediğiniz teklifleri yazdırabilirsiniz.

Tüm özellikleri görmek ve incelemek için lütfen bizi arayın.