• Bizi Arayın:
  • (312) 441-0-123

ADİSYON PROGRAMI

Hızlı ve hatasız adisyonlar ile işlerinizi kolaylaştırın
adisyon programı
Flap Yazılım Adisyon Programı cafe, restoran, pastane gibi işletmelerde tüm işlemlerin eksiksiz, kolay ve hızlıca yapılmasında en iyi yardımcıdır.ADİSYON PROGRAMI

adisyon programı

Flap

Adisyon Programı

Adisyon Programımız ile her ölçekteki restoran, cafe, pastane, fast-food gibi işletmelerde siparişlerinizi hızlı ve doğru bir şekilde alıp mutfağa iletebilir, adisyonları kontrol edebilir, paket servislerinizi takip edebilirsiniz. Rapor seçenekleri ile sattığınız toplam ürün miktarlarını, tutarlarını, iptal ve ikramlarınızı, nakit veya pos olarak cironuzu görebilirsiniz.


Program tamamen işlerinizi hızlandırmak için tasarlanmıştır, tek tuşla masa açabilir, masadakileri başka bir yere aktarabilir veya masa birleştirebilirsiniz. Yine hazır butonlarla, siparişleri anında mutfağa, adisyonlarınızı kasaya veya paketlerinizi paket yazıcısına gönderebilirsiniz.


Adisyon Programımıza Yemek Sepeti ve Getir Yemek sistemlerini entegre ederek hem satışlarınızı artırabilirsiniz hem de bu sistemleri aynı program üzerinden takip ederek siparişlerinizi, satışlarınızı, stoklarınızı ve cironuzu daha kolay görebilirsiniz.

– Kolay Kullanım

Adisyon programımızda kolay bir şekilde ürün ve ürün kategorileri, menüler, masalar ekleyebilir hemen satış yapmaya başlayabilirsiniz. Nakit, pos veya yemek kartları seçenekleri ile ödeme alabilir, hatta adisyonları ürün bazında tek tek tahsil ederek kapatabilirsiniz.


– Mobil Pos Özelliği

Siparişlerinizi ana ekrandan alabildiğiniz gibi, tüm android tablet ve cep telefonları üzerinden de mobil uygulamamız ile kolayca girebilirsiniz.


– Hızlı Raporlama

Raporlarda, satılan ürün rakamlarını, tutarlarını, ürün, masa, salon veya garson bazında satışları, iptal, indirim rakamlarını veya cironuzu nakit ve pos olarak kolayca görebilirsiniz. Ayrıca anlık masa toplamlarını tek tuşla kolayca takip edebilirsiniz.


– Caller ID

Programa entegre Caller ID özelliği ile telefonla siparişlerde arayan numara kayıtlı ise müşteri bilgileri otomatik olarak ekrana gelecektir. Böylece hem müşteri memnuniyetini artırmış olacaksınız hem de her defasında adres bilgilerini kaydetmekle uğraşmayacaksınız.


– Yemek Sepeti ve Getir Yemek Entegrasyonu

Yemek Sepeti ve Getir Yemek modüllerini programınıza ekleyerek hem satışlarınızı artırabilir hem de bu sistemleri aynı programdan kolayca takip edebilirsiniz.


– Patron Ekranı

Bu mobil aplikasyonumuz sayesinde gözünüz arkada kalmaz, cep telefonunuzdan, siz dışardayken de işletmenizdeki tüm işlemleri kolayca görebilirsiniz.

anydesk logo
AnyDesk

Uzak Masaüstü Programı

teamviewer logo
Teamviewer

Uzak Masaüstü Programı

alpemix logo
Alpemix

Uzak Masaüstü Programı

info@sonat-bilisim.com


Demo ve fiyat teklifi talepleriniz için aşağıdaki iletişim formumuzdan başvurabilirsiniz.


İletişim Formu